Переосмислення бізнесу- Торгово Промислова Палата «Україна – Європа» EU-UCCI

Нові висоти для васСуб'єкт господарюванняУспіх роботиІдея запуску

переваги

Т П П «Україна – Європа»-Лише найкраще для вашого бізнесу

Маркетингове дослідження

Маркетингове дослідження

Денна торгівля

Денна торгівля

Експертні консультації

Експертні консультації

Image

Эдуард Ефименко

Президент EU-UCCI

 Немає сумнівів у тому, що Україна переможе! І поки ми воюємо з російською навалою за право бути вільними й самостійними, треба вже зазирати в майбутнє і думати про те, якою  Україна буде після війни, яку модель економіки вона збудує, які механізми нам потрібні для реалізації амбіцій України щодо її місця на глобальній мапі.

Україні треба змінювати філософію пріоритетності тимчасових рішень і кроків, треба вчитися буди далекоглядними, дбати про перспективи й мати сміливість проектувати завтрашній день. До речі, саме з такими підходами до життя намагаються існувати усі країни розвинутого світу.

 

Ваше єдине бізнес-рішення

Торгово Промислова Палата «Україна – Європа» EU-UCCI

Про нас

Тож, якщо подумати на декілька кроків вперед, про післявоєнний період, стане зрозуміло, що поки неповороткі державні інституції оговтаються, матимемо потребу в громадських структурах, які зможуть оперативно підставити плече державі, бути більш гнучкими та ефективними там, де бюрократичні механізми не зможуть швидко дати результат.

Історія  економічного розвитку накопичила багатий досвід взаємодії влади й бізнесу, маючи за посередника такий громадський інститут як Торгово-промислова палата (ТПП). В умовах глобалізації світової економіки, посилення процесів зовнішньоекономічної діяльності, боротьби за інвестиційні ресурси, ринки збуту актуальність функціонування ТПП тільки зростає. В сучасному світі ТПП загальновизнаний важливий інститут міжнародної взаємодії.

У нашому випадку було би цілком логічним запропонувати створення ТПП «Україна-Європа», у першу чергу,  як специфічного локомотива некомерційної підтримки українського підприємницького сектору.

Функціонал ТПП «Україна-Європа»

Загальна ціль ТПП «Україна-Європа» - ефективний захист бізнесу, сприяння його розвитку та виходу на зовнішні ринки. Діяльність ТПП буде органічно поєднувати два основні підходи – диверсифікації та спеціалізації. Диверсифікація передбачає різні форми й напрямки роботи. Це інформаційне та консультативне обслуговування, юридичне супроводження, глибоке вивчення кон’юнктури ринків іноземних країн та їх блокових союзів, організація виставок, ярмарок та багато іншого. Спеціалізація означає націленість того чи іншого підрозділу ТПП на вирішення певного кола завдань на найвищому якісному рівні, без бюрократичних затримок та перешкод, орієнтованих на конкретних підприємців або на бізнес структури.

 


Діяльність ТПП з окресленим функіоналом бачиться дуже актуальною, особливо у важкі для держави часи, пов’язані з війною, з адаптаційним післявоєнним періодом, з втратою логістичних ланцюгів щодо ринків збуту, з економічною та соціальною кризою. Ефективна робота ТПП вкрай потрібна для життєздатності та розвитку бізнесу. Перш за все ТПП планує запропонувати серйозну підтримку й можливості для підприємництва з точки зору зовнішньоекономічної діяльності. Головним слоганом й сильною стороною ТПП повинна стати підтримка національного експортера.
ТПП «Україна-Європа» пропонує діяти згідно девізу: «Expect Nothing. Blame Nobody. Do something.», який у перекладі означає «Нічого не чекай. Нікого не звинувачуй. Дій самостійно.»


Едуард Єфіменко

послуги

Ми робимо важливі речі

Фахівці Палати готові допомогти Вам з усіма завданнями, що стоять перед сучасним бізнесом
Бізнес консалтинг

Бізнес консалтинг

Налагоджене корпоративне управління допомагає підвищити вартість компанії, отримати кращі умови зовнішнього фінансування, а найголовніше - впровадити ефективну систему прийняття рішень та контроль на найвищому стратегічному рівні управління, що створює додаткову безпеку для власників компанії.
Інвестиції та акції

Інвестиції та акції

На фінансовому ринку України є безліч варіантів інвестування. Однак, вони не завжди задовольняють (депозити), занадто дорогі для більшості населення (нерухомість) або маловідомі (американські акції). Останні нині активно розвиваються і мають всі шанси стати справжнім трендом 
Адвокація бізнесу

Адвокація бізнесу

Створено для пошуку балансу в трикутнику бізнес-довкілля-суспільство, в центрі якого знаходиться економічний розвиток та добробут.
Для промислових підприємств це означає:
  • зменшення корупційних ризиків;
  • зниження додаткового навантаження на підприємницьку діяльність та негативного впливу на бізнес‑клімат в цілому;
  • мінімізація антропогенного впливу на довкілля
Фінанси та банківська справа

Фінанси та банківська справа

Увесь комплекс економічних, фінансових структур, органи державного регулювання потребують кваліфікованих фахівців, які мають високий загальний рівень економічної освіти, спеціальні знання у сфері фінансів, корпоративного управління, економічних розрахунків, банківської справи, вміння і навички використання сучасних інформаційних технологій, знають кілька іноземних мов. Саме таких фахівців зі спеціальності "Фінанси, банківська справа та страхування" готують у нашому коледжі.
0
Роки досвіду
0
Задоволені клієнти
0
Успішні справи
0
Команд спеціалістів

відгуки

Що говорять клієнти

Торгово Промислова Палата «Україна – Європа» Палата об'єднує суб'єктів господарювання різних форм власності та видів діяльності

проекти

ПОВНИЙ КОМПЛЕКС ПОСЛУГ

Фахівці Палати готові допомогти Вам з усіма завданнями, що стоять перед сучасним бізнесом

Ведення бізнесу, особливо у вітчизняних реаліях - справа не з легких. І звичайно бізнес має безліч перешкод і труднощів у своїй діяльності. Мережа торгово-промислових палат створена заради того, щоб сприяти бізнесу і створювати умови для його розвитку.

Ми маємо ряд інструментів, які допомагають бізнесу не витрачати зайвих зусиль та час на підготовку і оформлення зовнішньоекономічної діяльності, вирішення питань на внутрішньому ринку, а також не витрачати ресурси на те, щоб вчитися на власних помилках. Адже фахівці торгово-промислової палати щодня співпрацюють з багатьма бізнесами і ми готові ділитися акумульованих досвідом заради благополуччя і розвитку українського бізнесу.

ЧИМ МОЖЕ ВАМ ДОПОМОГТИ ТОРГОВО-ПРОМИСЛОВА ПАЛАТА «Україна – Європа»?

Фахівці Палати готові допомогти Вам з усіма завданнями, що стоять перед сучасним бізнесом

ВИХІД НА НОВІ РИНКИ ТА ЕКСПОРТ

ВСЕ ДЛЯ ЗРОСТАННЯ БІЗНЕСУ

НАВЧАННЯ ТА РОЗВИТОК

ЕКСПЕРТИЗА ТА СЕРТИФІКАЦІЯ

Новини

Підпишіться на нашу розсилку

Image

Address

5th Floor, AH Building, 756 New Designst
Melbourne, Australia

Talk to us

+1-888-600-3456
+1-888-600-3476
Image